Tłumaczenia

Specjalnie dla Ciebie wybieram i tłumaczę najciekawsze artykuły. Dowiedz się, jak
o kulturze osób Głuchych mówi się na świecie.
5 kwietnia 2019
Jak Słyszące Psy pomagają głuchym?

To kontynuacja mojej fascynacji modelem wspomagania osób głuchych - towarzystwem psów. Dzisiaj mam dla Was tłumaczenie z amerykańskiej organizacji NEADS Dogs. Więcej o samej organizacji będę pisać w kolejnych postach. Dzisiaj - tłumaczenie krótkiej notatki o tym, jak psy pomagają osobom głuchym lub z osłabionym słuchem.

Read More
2 lutego 2019
Typy głuchoty

Ucho jest bardzo wrażliwym narządem, i zbudowane jest z wielu mniejszych części. Dźwięk odbierany jest przez ucho zewnętrzne, a następnie przetwarzany jest w wibracje, wprawiając w drganie bębenek słuchowy. Następnie, dźwięki podróżują do ucha środkowego, a następnie do ucha wewnętrznego. Ślimak (spiralna struktura wewnątrz ucha) zmienia te wibracje na impulsy elektryczne, które wysyłane przez nerwy, […]

Read More
Zapisz się migiem na mój newsletter i odbierz niespodziankę jaką dla Ciebie przygotowałam. 
[contact-form-7 id="81" title="Formularz 1"]

Wiadomości na newsletter wysyłam średnio dwa razy w miesiącu. Zapisując się, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać. Po szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych zapraszam do przeczytania polityki prywatności.

Działamy razem?

Zapraszam Cię do grupy osób zainteresowanych nauką Polskiego Języka Migowego na poziomie odpowiadającemu regularnym kursom A1. Nie chcesz uczyć się PJM-u, tylko ciekawi się świat ciszy? Odwiedź mojego bloga. 
LET'S GO!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram