Pytania do 
Joanny Migiem

Zanim napiszesz wiadomość, sprawdź czy już wcześniej ktoś nie pytał o to samo, co interesuje także Ciebie.

Pytania Organizacyjne

Z kim mogę się kontaktować w przypadku problemów technicznych?

Ze mną! Jak tylko zauważysz jakiś problem, niezwłocznie wyślij do mnie wiadomość na adres: kontakt@joannamigiem.pl. Chcę, żeby proces nauki przebiegał bez turbulencji, dlatego jeśli widzisz problem-reaguj!

Skąd mam wiedzieć, że czegokolwiek się nauczę?

To, jak dobrze wykorzystasz kurs zależy wyłącznie od Ciebie i czasu jaki mu poświęcisz. Ja daję Ci jednak 100% gwarancji satysfakcji, że przygotowane przeze mnie materiały będą dla Ciebie pomocne (o ile jeszcze nie umiesz migać! To kurs dla całkowicie początkującej grupy!).

Co, jeśli uznam, że jednak nie chcę się uczyć?

Będzie mi przykro, bo przygotowany przeze mnie kurs jest unikatowym projektem w skali Polski. Jeśli zrezygnujesz z nauki w ciągu 14 dni od daty zakupu, zwrócę Ci 100% zainwestowanej kwoty.

Jak przebiega nauka?

Uczysz się z dowolnie wybranego przez siebie miejsca na ziemi - jedyne czego potrzebujesz to dostęp do Internetu i ... chwila dla siebie, aby zrozumieć i przyswoić materiał.

Jak długo będę mieć dostęp do materiałów?

Dostęp do modułów otrzymujesz na 366 dni od dnia uruchomienia procesu nauki (czyli od dnia zakupu kursu). Jeśli potrzebujesz więcej czasu na przyswojenie wiedzy (chociaż wg mnie rok w zupełności wystarczy!), zawsze możesz dokupić dostęp na wybrany okres czasu.

Pytania Ogólne

Czy dostanę jakiś certyfikat na zakończenie kursu?

Jasne, możesz, tylko pytanie: Po co? Mój kurs nie stanowi oferty edukacyjnej świadczonej przez  placówkę oświatową, dlatego uzyskane kwalifikacje są dla Ciebie cenne pod warunkiem samodzielnego wykorzystania tej wiedzy w swoim życiu prywatnym. Najlepszym certyfikatem potwierdzającym Twoje nowe umiejętności będzie zdolność do samodzielnej komunikacji z osobami głuchymi.

Kiedy rusza kolejny nabór do kursu?

Obecnie, sprzedaż kursu odbywa się w systemie ciągłym. Będzie tak aż do odwołania, dlatego zachęcam Cię do śledzenia moich kanałów społecznościowych, jak i subskrybowania newslettera, w którym informuję o nadchodzących ważnych wydarzeniach. 

Kto najwięcej zyska na nauce z "Kursu PJM dla Rodziców i Przyjaciół"?

Kurs dedykowany jest przede wszystkim do osób, które w swoim najbliższym gronie mają osoby głucha, a z braku umiejętności migowych, nigdy nie komunikowały się z nimi w zadowalający sposób. Kurs przyda się też wszystkim, którzy nigdy wcześniej nie mieli styczności z PJM, bo jego treść stanowi wiedza odpowiadająca merytoryce wiedzy z poziomu A1 znajomości tego języka.

Hej, są różnice w tym co mówisz, a tym co już wiem o języku migowym...

Naprawdę? To wiesz też na pewno, jakie są różnice między Polskim Językiem Migowym a Systemem Języka Migowego? Wiesz też pewnie, że w poszczególnych regionach Polski niektóre znaki miga się trochę inaczej. Skoro tak, to ten kurs nie jest dla Ciebie - wiesz to, o czym będę mówić w treści kursu. Polecam Ci zatem naukę na wyższym poziomie niż A1 - znajdź kurs w swojej okolicy. 

Masz więcej pytań?

Jestem po to, aby pomóc Ci znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania. Chcę, aby Twoja decyzja o zakupie kursu była przemyślana, dlatego pytaj i podejmuj świadomą decyzję o zakupie kursu.

Regulamin

Sprawdź jeszcze raz jakie są warunki uczestniczenia w Kursie PJM dla Rodziców i Przyjaciół.
CZYTAM

Video Tutoriale

Zanim kupisz kurs, sprawdź, czy odpowiada Ci mój sposób przekazu wiedzy. Niebawem zamieszczę tam swoje darmowe lekcje!
MÓJ YOUTUBE
wkrótce!
Zapisz się migiem na mój newsletter i odbierz niespodziankę jaką dla Ciebie przygotowałam. 
[contact-form-7 id="81" title="Formularz 1"]

Wiadomości na newsletter wysyłam średnio dwa razy w miesiącu. Zapisując się, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać. Po szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych zapraszam do przeczytania polityki prywatności.

Działamy razem?

Zapraszam Cię do grupy osób zainteresowanych nauką Polskiego Języka Migowego na poziomie odpowiadającemu regularnym kursom A1. Nie chcesz uczyć się PJM-u, tylko ciekawi się świat ciszy? Odwiedź mojego bloga. 
LET'S GO!
homecloud-uploadfile-emptyuserscalendar-fullsmartphonelaptop-phoneundoquestion-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram